Gigabyte 990FX-Gaming

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• vzhled
    • možnosti biosu
    • CHLAZENÍ kaskády, NB, SB
    • zpevněné PCI-E sloty pro těžké VGA karty
    • uživatelský software na regulaci ventilátorů. Nefungují korektně předvolené profily, je nutné to vyladit ručně.

Vynikající deska pro procesory AMD do socketu AM3+ Mám procesor FX-8350 a chtěl jsem pro něj důstojnou základnu, protože mi stará deska začínala zlobit. Na to, jak je AM3+ stará platforma má stále co nabídnout a tahle deska to umocňuje tím, že má na sobě zakomponované moderní prvky. USB 3.1, M.2, Killer síťovka. Deska má pak milé drobnosti, jako je power tlačítko na desce, diodové podsvícení, indikaci statusu desky. Desku jsem nainstaloval do svého ultra toweru Cosmos II, vše si perfektně sedlo a po dvou restartech, kdy si bios osahal ostatní hardware jsem se ocitl v biosu s velmi širokou nabídkou nastavení. Nemusel jsem ani přeinstalovat W7-64, pouze jsem po přihlášení do systému odinstaloval staré ovladače a nainstaloval nové k této desce. Instalace naprosto bez problémů. Pak jsem si začal hrát trochu s biosem a OC - můj CPU jede stabilně 4400MHz bez zvyšování napětí a paměti na 2133 MHz 11-11-11-30-45 Je to pro mě opět potvrzení, že Gigabyte je jednička pro platformu AMD, udělal jsem smutnou zkušenost s MSI, kdy deska nebyla stabilní. Kvalita zpracování desky je úžasná a to za opravdu přijatelnou cenu. Zvuk nemohu posoudit, protože používám zvukovou kartu Creative ZxR.
    Jednu věc chci opravdu vypíchnou. Je to chlazení napájecí kaskády, severního a jižního můstku. Je dokonalé. I při plné zátěži mohu přiložit na kteroukoli chlazenou část prst a udržím jej tam. To znamená, že kvalitně chlazená deska nebude degradovat přehříváním.
    Opravdová lahůdka.

Produkt nemá žádné parametry.

1zákazník doporučuje produkt
  • Letitá platforma AMD AM3+ se dočkala zcela nových základních desek. 990FX-GAMING od Gigabyte je opravdu high endová zákl...

Zobrazit celou recenzi na www.ddworld.cz

• , zakoupeno v ALFA.cz

• provedení