Gigabyte 990X-Gaming SLI

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Skvělá karta, jsem v podstatě bez výhrad.
    • Jedinou výhradou je, že dodané cd s ovladači nefunguje na Windows XP, ovladač na síťovku, která je od Intelu, jsem hledal cca 4 hodiny a podobné to bylo s ovladači pro USB 3.0 a USB 3.1, takže toto je mínus například pro lidi, co chtějí mít dual-boot Windows 7 + Windows XP. Ale když si zvládnete otevřít popis hardwaru a přesně opsat ID těchto tří součástí, tak se nakonec k ovladačům prokoušete jen s trochou trpělivosti.
  • , zakoupeno v ALFA.cz

• Opravdu herní a výkonná
    • Hezky svítí
    • Pasivní chladiče na desce jsou opravdu velmi žhavé, zřejmě díky taktování pro herní účely (uvidíme jak dlouho vydrží)

Hezká náhrada za GA 970A-UD3
    Lepší výkon za stejnou cenu

• , zakoupeno v SOFTCOM.cz

• Cool design s LED proužkem na DPS

Zatím naprostá spokojenost.

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Skvělá karta, jsem v podstatě bez výhrad.
  • , zakoupeno v ALFA.cz

• , zakoupeno v SOFTCOM.cz

• Cool design s LED proužkem na DPS

Zatím naprostá spokojenost.

• , zakoupeno v UPTIME

• Nové technologie na zastaralé platformě AM3, X990, podsvícení desky, kvalitní provedení, chlazení kaskády, možnost připojení USB 3.0 na skříni, podpora RAM, vzhled, počet USB, M.2 konektor.
    • Špatný bios, hlavně pro taktování - nastavení napětí není možné ručně, minimální skoky jsou 0,025 V. I moje předchozí levná deska Asus M5A97 LE R2.0 taktovala lépe. Pro mně špatně orientované SATA konekory směrem k bočnici, špatně se mi k nim dostávalo - ještě jsou umístěny pod grafickou kartou. Nefunguje mi utilita pro taktování procesoru přímo z Windows 10.

Desku jsem vybíral jako asi to nejlepší cena vs. výbava. Původně jsem chtěl desku ASRock 970A-G/3.1, o které jsem se dočetl, že má fakové parametry co se týká napájení. Takže jsem zvolil tuhle. Taktovat na ní jde, ale práce s napětím je divná - zvažuji vrácení a zakoupení něčeho od Asusu, se kterým jsem mnoho let spokojen.

• AM3/AM3+, USB-3.0/3.1/DAC
    • zatím nic