ASRock H510M-HDV R2.0

Popis produktu

Parametry produktu

Patice
Socket 1200
Chipset
Intel H510
Pro procesory
Intel

Parametry produktu

Patice
Socket 1200
Chipset
Intel H510
Pro procesory
Intel

Popis produktu

Kvalita od světové trojky

Taiwanská společnost ASRock, založená v roce 2002, se specializuje na návrh a výrobu základních desek prémiové kvality. Díky spolehlivosti, příznivé ceně a ekologicky šetrným praktikám se může ASRock může pochlubit rychlým progresem, který z něj aktuálně dělá třetího největšího výrobce základních desek na světě. Díky tomu je deska ASRock H510M-HDV R2.0 sázkou na jistotu.

Vyváženost výbavy a velikosti

Formát Micro ATX představuje zlatou střední cestu mezi množstvím rozšiřujících slotů a velikostí. Deska ASRock H510M-HDV R2.0 vám nabídne všechny důležité rozšiřující sloty a zároveň vám umožní postavit krásný kompaktní systém.

Vyberte správně

Při volbě základní desky je vhodné se zamyslet, pro jaký účel bude počítač využíván. Není totiž nic horšího, než pořídit desku, která je pro vaše potřeby zcela nevhodná. Pamatujte při tom, že základní deska je jedním z nejdůležitějších komponentů, který může v případě poruchy poškodit i všechny ostatní, a proto se nevyplatí na ní šetřit. Desku ASRock H510M-HDV R2.0

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.