Recenze ASUS M5A97

Nejpřínosnější kritická recenze

Do této doby jsem byl takřka fanatik do Asus, měl jsem dosud 4 desky od této firmy, ale tahle mě fakt vyléčila, tuhle konkrétní už nikdy více a opravdu si budu rozmýšlet zda příště až budu vybírat desku sáhnu opět po Asusu.
Pozor v mém případě se jednalo o revizi desky č.1, druhá revize je o... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze ASUS M5A97

Ověřený zákazník CZC.cz

Přidáno: 5. února 2016

(Upraveno 5. února 2016)

Zakoupeno v CZC.cz

• rychlá za rozumnou cenu

doporučuji pro středně náročné uživatele

Instalace: Po prvotních potížích vše funguje jak má

Přidáno: 22. ledna 2016

• Funkce
  • Pěkný BIOS
  • Zapojování kabelů mohlo být řešeno jinak

Doporučuju

Ověřený zákazník ALFA.cz

Přidáno: 5. března 2015

Zakoupeno v ALFA.cz

• Zatím vše funguje jak má.
  • Nic.

Zboží odpovídá mé představě dle výběru.
Vše funguje jak má.
Doporučuji pro daný typ procesoru.

aleš

Ověřený zákazník ExaSoft.cz

Radek

Přidáno: 21. prosince 2014

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Dobrý deska, jednoduchá manipulace, jednoduchý bios

Dobrá koupě

doporucuji

Instalace: Po prvotních potížích vše funguje jak má

Přidáno: 29. září 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• Perfektní rozhraní BIOS.
  • Snadná instalace.

Jsem velice spokojen.

pctuning.tyden.cz

Přidáno: 19. března 2013

Duel levných základních desek s AMD čipsetem 970

Vybíráte levnou základní desku na platformě AMD a nechcete investovat příliš peněz? Tak to byste měli zbystřit. Dnešní článek se totiž bude věnovat levným základním deskám s čipsetem 970, do kterých mimo jiné vyjde co nevidět hodně očekávaný procesor Bulldozer. Jednoznačného vítěze mezi Asusem a Gigabytem jsme ale nenašli.

Celá recenze na pctuning.tyden.cz
Ověřený zákazník suntech.cz

chimerababel

Přidáno: 14. července 2012

(Upraveno 31. prosince 2013)

Zakoupeno v suntech.cz

• Designově pěkná deska s pěknými a stylovými chladiči a v této cenové kategorii i na napájecí kaskádě což ve výsledku v dobře chlazené skříni tj. u mne vede k nízkým teplotám v klidu 31°C a v zátěži do 40°C, což oproti tomu co psaly v recenzi na pctuning.tyden.cz je hodně dobré.
  • Tím klady končí :-(
  • Špatně fungující EPU což ve výsledku pokud jej zapnete může hodit pád systému. Dále špatně fungující detekce napětí CPU, nic fatálního jen neukazuje správně (lepší kontrolovat přes AMD aplikaci). Hodně blbě fungující řízení větráku CPU a to mě osobně dostalo nejvíc, deska má v sobě debilní čip co snímá teplotu CPU takže jí nebere se senzoru přímo z CPU což ve výsledku vede k rozdílnému názoru jak je CPU teplé a kolik se tedy má točit větrák. Nepomůže ani manuální řízení větráku to totiž pro jistotu zcela ignoruje nastavení co mu člověk zadá.

Pozor v mém případě se jednalo o revizi desky č.1, druhá revize je očividně už v pohodě.

digitalportal.sk

Přidáno: 25. listopadu 2014

Veľká Vianočná súťaž s portálom DigitalPortal.sk | DigitalPortal.sk

Plánuješ kúpu tohto produktu? Máš oňho záujem? Aj tento model môžeš vyhrať ZADARMO! Stačí kliknúť na tento odkaz a zapojiť sa do súťaže. V súťaži hráme práve o tento model a nie je nič jednoduchšie, ako získať tento produkt ÚPLNE ZADARMO! Vianoce klopú na dvere, mnohí hľadajú darčeky a v redakcii sme sa rozhodli pre vás, našich čitateľov zorganizovať veľkú Vianočnú súťaž. V hre je celkovo 23 cien v hodnote viac než 1000 eur! Vyhrať cenu u nás nie je nič ťažké, stačí sa zapojiť a mať šťastie. Od septembra 2013, kedy sme spustili portál je toto naša už v poradí piata súťaž. Na portáli máme viac než 2400 vypublikovaných článkov, viac než 200 recenzií, články z oblastí trendy, reportáže aj návody. Zaujímavé čísla? Nuž, stále je čo zlepšovať a nových redaktorov stále hľadáme.

Celá recenze na digitalportal.sk

MSI 970A-G43