Asus M5A99FX PRO

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v www.lacnenotebooky.cz

Stabilní ověřená deska Pro AMD procesory

• , zakoupeno v ALFA.cz

• Vychytané funkce.
    • Flexibilní a intuitivní rozhraní systému BIOS
    • Cca 3 měsíce zkušebního provozu stabilní a OK.

V sočasné době za málo peněz hodně muziky :-)

• kvalitní deska
    • problém se zvukem

Hádají se ovladače zvuku s grafickou kartou Nvidia ( HDMI audio ) GIGABYTE GT 740 Ultra Durable 2 2GB měl jsem docela problém chybu odstranit. Zvuk Realtec ( integrovaný na desce ) nešel doinstalovat, nepomohly ani nejnovější ovladače. Po dvoudenním boji jsem z režimu nouze odinstaloval postupně ( nejde vše odinstalovat naráz ) ovladače od grafiky a zvuku ( ovladače zvuku tam byly, ale instalace nešla dokončit ). Použil program Driver Sweeper na odinstalování v registrech a restartoval opět do režimu nouze. Nainstaloval ovladače zvuku ( trvalo to nějak extrémně dlouho ) ale stejně to na psalo na konci instalace chybu. Restartoval jsem a nechal Windows najet do normálního režimu a světe div se, zvuk normálně fungoval. Nechal jsem nainstalovat přes Windows update ovladač od grafiky a víc se do toho raději nevrtám. Jsem rád, že vše funguje jak má. ( i s ovladači HDMI audio na grafice )

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v www.lacnenotebooky.cz

Stabilní ověřená deska Pro AMD procesory

• , zakoupeno v ALFA.cz

• Vychytané funkce.
    • Flexibilní a intuitivní rozhraní systému BIOS
    • Cca 3 měsíce zkušebního provozu stabilní a OK.

V sočasné době za málo peněz hodně muziky :-)

• kvalitní deska
    • problém se zvukem

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Super deska s nejlepším dostupným chipsetem od AMD.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Kvalitní deska za slušnou cenu, jednoduchá na práci s biosem a hodně doplňkových funkcí.

Dobrá cena za dobrou desku

• Bios, výkon

Moderní deska, při instalaci nebylo nutné znovu přeinstalovávat operační systém.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Perfektní stabilní deska vhodná na overclocking i na normální běh.

FX-6300 bez problémů na 4.5GHz jen změnou ratio a trocha vcore.

• slusny bios
    • mnozstvi nastaveni
    • jedna z nejlepsich desek pro OC
    • dobre umistene sloty pro crossfire/sli
    • plna podpora novych procesoru
    • digitalne rizene VRM
    • mohla by bejt levnejsi :D

po precteni mnoha ruznych recenzi a zahranicnich for jsem se nakonec rozhod pro tuhle desku protoze splnuje vsechny pozadavky na kvalitni OC desku pro amd platformu ktera nestoji 4k a vic

• Spousta věciček v AI suite II
    • Šikovný Overclock
    • Špičkový zvuk
    • USB 3.0 + jaký si boost :D
    • Deska jak má být :)
    • Reinstal windowsu , bacha na data
    • NEFUNGUJE MI RESET TLAČÍTKO NA SKŘÍNI !!! :D

Snad ta nejlepší deska kterou sem vlastnil , žádné problémy , všechno běží ok, vlastně dokonce lépe než normálně , můžete nastavit auto overclock kterej pro váš počítač žvýší výkon aniž by jste se báli , že něco spálíte a opravdu moc věciček v hlavnim controlleru (AI suite II) takže se můžete i na pár hodin zabavit :) . Do desky sem nacpal - AMD Athlon II x4 3000mhz , 2x DDR 3 1336 mhz 1,5 V , AMD Radeon HD 7770 OC edition ze začátku sem měl s grafikou problém ale po přezkoušení starší grafiky to zase začalo fakat s tou novou nejspíš špatná montáž, sata 2 a 500 w zdroj :) OPRAVDU DOPORUČUJI