Asus ROG CROSSHAIR VI EXTREME 90MB0UD0-M0EAY0

Popis produktu

Parametry produktu

Patice
Socket AM4
Integrované grafické jádro
ne
Multi GPU
ano
Herní
ano
Chipset
AMD X370

Recenze

  Parametry produktu

  Patice
  Socket AM4
  Integrované grafické jádro
  ne
  Multi GPU
  ano
  Herní
  ano
  Chipset
  AMD X370

  Popis produktu

  To nejlepší pro hráče

  Již více než deset let přináší Republic of Gamers ohromující design a výkon, který ohromuje nejlepší světové hráče a počítačové nadšence. Naše cesta je cesta bez konce. Nyní nadešel čas varovat všechny soupeře a zároveň pro výzvu hráčům a nadšencům, aby posunuli hranice: technologie nabitá základní deska řady ROG Crosshair VI Hero je připravena porazit všechny protivníky. Desku si můžete také díky doplňkům, které je možno vyrobit na 3D tiskárně, přizpůsobit k obrazu svému.

  Jedinečné chlazení

  Nový chladič čipové sady je navržen s inovativním děrovaným vzhledem pro lepší odvod tepla. Ty dovolují pronikání světla a díky tomu vynikne vaše PC nad ostatními!

  Inovativní zóna vodního chlazení ROG vám umožňuje monitorovat průběh chlazení tak, jako nikdy předtím. Dvě čidla měřící teplotu vody a čidlo na měření průtoku posílají informace přímo do intuitivního nástroje ROG Fan Xpert 4. Vy tak máte vše pod kontrolou.

  Vyzkoušejte si nerušené hraní díky tiššímu a efektivnějšímu chlazení s vylepšenými ovládacími prvky ventilátorů a vodní pumpy. S integrovanými teplotními čidly a hardwarovou detekcí PWM/DC režimu Fan Xpert 4 zajišťuje, že každý ventilátor dosahuje optimální rovnováhy mezi vysokým chladicím výkonem a nízkou hlučností, takže si můžete vychutnat maximální potřebný výkon, aniž by vás rušil zvuk ventilátorů.

  Osvětlení Aura

  Nastavte si LED efekty přesně dle své fantazie pomocí nástroje Aura. ASUS Aura je intuitivní software na ovládání osvětlení RGB LED Aura, díky kterému můžete ozářit celou vaši soustavu. Základní deska ROG Crosshair VI Hero má integrovaná RGB LED a dva čtyřpinové headry pro připojení RGB LED pásků. Všechna tato světla si můžete synchronizovat pomocí Aura aplikace, která nabízí devět různých světelných efektů.

  Synchronizujte

  Technologie ASUS Aura Sync RGB LED vytváří z vaší základní desky ROG Crosshair VI Hero řídicí centrum pro osvětlení vaší sestavy. Snadno můžete synchronizovat světelné efekty mezi komponenty podporujícími ASUS Aura, včetně RGB LED pásků, grafických karet, klávesnice, a dokonce i myší! Jednoduše změňte osvětlení všech komponentů najednou, nebo nechte jednotlivé režimy dynamicky přecházet napříč všemi synchronizovanými zařízeními.

  Skvělý zvuk

  Úžasná audio technologie SupremeFX obsažená v základních deskách přináší výjimečný poměr 113 dB SNR na vstupu a 120dB na výstupu, čímž dodává nejlepší kvalitu záznamu! Asus také přidal nízkonapěťový regulátor pro čistší dodávky napětí pro kodek SupremeFX S1220A, ESS Sabre Hi-Fi ES9023P digitálně analogový konvertor pro dokonalý zvukový výstup na předním panelu a Texas Instruments RC4850 zesilovač pro vysoký zisk s minimálními distorzemi.

  Pro lepší přetaktování

  Exkluzivní nástroj ASUS T-topology poskytuje novou dynamiku přetaktování, která vám umožní využít plný výkon DDR4, minimalizovat vzájemné ruchy a odrazy signálu. Díky inovativnímu rozložení desky se stejnými vzdálenostmi paměťových kanálů, T-topologie přináší vyváženou kontrolu a významnou kompatibilitu přetaktování. Společnost ASUS spolupracuje se všemi významnými výrobci DDR4 pro zajištění dokonalé a bezproblémové kompatibility.

  Chraňte grafickou kartu

  Každý hráč vyžaduje stabilitu a odolnost. Proto ROG používá trvanlivé a špičkové komponenty zároveň s designem, který umožňuje snadnou úpravu a upgrade desky svépomocí — tím zaručuje ten nejlepší prožitek z vašich her. Na této desce najdete speciální slot pro grafickou kartu, který ji chrání před mechanickým poškozením.

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  • Po několika měsících přišel čas na opravdu vymazlené základní desky pro AMD RYZEN procesory. ASUS uvádí na trh v současn...

   Zobrazit celou recenzi na www.ddworld.cz