Asus TUF Z390-PLUS GAMING 90MB0XW0-M0EAY0

Popis produktu

Parametry produktu

Patice
Socket 1151
Integrované grafické jádro
ano
Herní
ano
Chipset
Intel Z390
Multi GPU
ano

Parametry produktu

Patice
Socket 1151
Integrované grafické jádro
ano
Herní
ano
Chipset
Intel Z390
Multi GPU
ano

Popis produktu

Základní deska formátu ATX najde zalíbení mezi technicky zdatnějšími hráči, kteří vědí, co od své herní sestavy chtějí. Konfigurovat totiž mohou nejen výkon a hlučnost ventilátorů, ale i ručně taktovat procesor. S rychlou odezvou her, ale i jiných aplikací, si poradí paměťové moduly DDR4, podpořené technologií Intel Optane. Specialitku představuje sada ochranných prvků TUF Protection. Zahrnují zesílený PCI-e SafeSlot pro bezpečné ukotvení těžších modelů grafických karet anebo ochranu proti přepětí ESD Guards.

ASUS TUF Z390-PLUS GAMING a její klíčové vlastnosti

  • Kompatibilní s procesory Intel Core 8. a 9. generace Coffee Lake
  • Čipset Intel Z390 & podpora DDR4 paměťových modulů
  • Vysokorychlostní konektory USB 3.1 Gen 2, Sata III & M.2
  • Možnost zapojení více grafických karet v režimu NVIDIA SLI & AMD CrossFire
  • PCI-e SafeSlot, ochrana proti přepětí
  • Nativní M.2 pro připojení nejnovějších modelů SSD
  • Konfigurovatelný výkon ventilátorů (přes rozhraní Fan Xpert 4)
  • Designové podsvícení Aura Sync RGB
  • Exkluzivní DTS audio technologie pro herní náhlavní soupravu
  • Prémiové komponenty s vysokou teplotní tolerancí

Stabilnější a rychlejší připojení k internetu. Mějte nad protihráči navrch!

Mezi další ochranné prvky základní desky patří kromě nerezové úpravy konektorů také technologie . Díky ní můžete řídit napájení, aby bylo energeticky co nejúčinnější. Přetaktování procesorového jádra umožňuje uživatelsky přehledná funkce OC Tuner. Síťové připojení obstarává gigabitová karta Intel I219V. Pomocí softwaru Turbo LAN potom můžete nastavit prioritu konkrétním procesům a tím zvýšit rychlost i stabilitu síťového připojení. Ideální, pokud chcete v herním klání soupeřit s protihráči bez nepříjemných lagů.

Nastavte si na základní desce režim podsvícení

Díky systému ozvučení DTS Custom můžete vnímat prostorové vjemy a tím získat nad protihráči strategickou výhodu. Na výběr máte ze tří režimů ozvučení; Aerial, Soundscape a Tactical. Příjemným prvkem základní desky je také oranžové podsvícení s různými světelnými režimy. Nejde opomenout ani bohatou konektorovou výbavu - deska TUF Z390-PLUS Gaming má vysokorychlostní porty USB 3.1 Gen 2, několik SATA přípojek a nechybí ani M.2 sloty pro úložiště a PCIe slot pro grafickou kartu.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.