Asus WS X299 PRO 90SW0090-M0EAY0

Popis produktu

Parametry produktu

Patice
Socket 2066
Integrované grafické jádro
ne
Multi GPU
ano

Parametry produktu

Patice
Socket 2066
Integrované grafické jádro
ne
Multi GPU
ano

Popis produktu

ASUS WS X299 PRO

Základní deska postavená na čipové sadě Intel X299, určená pro procesory s paticí LGA2066. Deska je vybavena osmi sloty pro čtyřkanálové DDR4 moduly taktované až na 4133 MHz. Deska má rozměr ATX.

Pěti úrovňová optimalizace:

Pětiúrovňová aktualizace ASUS 5-Way Optimization učiní z vaší pracovní stanice inteligentní stvoření. Jedním kliknutím se postará o komplexní ladění a dynamické optimalizace základních aspektů systému, které zajistí přetaktování a chladicí profily přímo na míru vašemu vybavení.

Navrženo pro taktování:

WS X299 PRO obsahuje speciální generátor základních frekvencí (BCLK), který rozšiřuje možnosti přetaktování CPU a paměti. Toto řešení pracuje společně s TPU a zvyšuje možnosti ovládání napětí a přetaktování BCLK a poskytuje tak flexibilitu a maximalizuje veškerý výkon procesorů Intel® ® Core ™ řady X.

Podpora SLI:

Díky podpoře konfigurací NVIDIA®SLI™ a AMD CrossFireX™ 2/3-WAY umožňuje WS X299 PRO použití více grafických procesorů, takže můžete využívat maximální výkon nejnovějších grafických technologií pro řízení her v rozlišení 4K.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.