Recenze Gigabyte GA-Z170-D3H

• Dobré rozvržení desky
  • Stylový design
  • 100% kompatibilita s Win7 - Win10
  • Spotřeba
  • Horší kompatibilita s Ubuntu (problémy s grafikou a zvukem)
  • Pozor na vratké chladiče napájení

Skvělá základní deska pro procesory Intel SkyLake.
Je kvalitní a za dobrý peníz.
Spotřeba testována s i5-6400 • v klidovém režimu +- 30W
Můžu jen doporučit.

digitalportal.sk

Přidáno: 14. prosince 2015

Veľká zimná súťaž s webom DigitalPortal.sk za 2000€! | DigitalPortal.sk

CHCEŠ VYHRAŤ TENTO PRODUKT? ZÍSKAJ HO ZADARMO! ZAPOJ SA DO NAŠEJ SÚŤAŽE! Pomaly sa blížia Vianoce a keďže je zima, aj keď to tak podľa počasia nevyzerá, v redakcii sme pripravili a spustili veľkú, tentokrát zimnú súťaž, ktorá sa na prelome rokov 2015 a 2016. Kto čakal už tradičnú každoročnú Vianočnú súťaž, ktorú organizujeme už tretíkrát, nezúfajte. V hre je viac cien ako v ktorejkoľvek súťaži doteraz, či už tohtoročnej jarnej, alebo iných minuloročných a to až 30 cien v hodnote 2000 eur!

Celá recenze na digitalportal.sk

Přidáno: 9. listopadu 2015

• Dostatek konektorů a portů
  • Cena a provozní vlastnosti, hlavně teplota
  • Neseká se, běží úplně stabilně
  • Jednoduché nastavené disku, ze kterého se má načítat přes BIOS
  • M.2
  • Ultra Durable
  • Chybějí WIFI

Libová deska ke skylake procíku. Koupil jsem i5-6500, 16GB paměti, GTX 970, 250GB M.2 SSD a po pár týdnech si tuto kombinaci nemůžu vynachválit. Když srovnám starší počítač s tímto je to úplně někde jinde. Streamujete na Twitchi, hrajete Zaklínače nebo stříháte videa v Premiéře, zkuste.
Objektivně celé to produkuje daleko méně tepla, ventilátory nehlučí, deska je s teplotou úplně v pohodě. Navíc se mě hodně líbí podvícení a žluto - zlato - černé provedení.
Ale ať jen nechválím uvítal bych WIFI kartu v balení. Dneska je to nutnost.

Přidáno: 15. října 2015

(Upraveno 15. října 2015)

• 2 BIOS čipy
  • USB 3.1 a dostatečné množství USB 3.0
  • kvalitní zvuková ASC 1150 a síťová karta Intel
  • snadná instalace a přehledný BIOS (pořád stejné ovládaní a řazení menu)
  • problém při instalaci Bluetooth karty, bohužel W10 nepodporují (není chyba desky)

Před rokem a něco jsem skládal sestavu se základovkou Z97-D3H. Po pozitivních zkušenostech jsem pro další počítač do rodiny vybral stejnou, jen s novějších čipsetem. Pravda hlavně procesor i5-6500 a paměti DDR4 stojí o něco více, ale zase proč skládat na končící Z97, když je tu novější Z170.
Desky jsou navíc téměř stejné, vizuálně pěkné zpracovaní zůstalo, přibyl USB 3.1 konektor.

www.cnews.cz

Přidáno: 14. října 2015

Core i5-6400: neodemknutý Skylake na lidové desce Gigabyte Z170-D3H (test) | Cnews.cz

Předchůdkyně této desky v podobě Z97-D3H patří k nejprodávanějším základovkám u nás. Z170-D3H má ambice na ni navázat, přestože je tu jak hodně společného, tak nemálo rozdílů.

Celá recenze na www.cnews.cz
Petr Rak

Petr Rak

Přidáno: 24. září 2015

• teploty
  • čipset Z170 a M.2 konektor
  • kvalita zpracování

Jelikož se vyskytla možnost výhodně prodat starý počítač, bylo možné nakoupit a složit nové centrum naší skromné domácnosti. Volba padla na procesor od Intelu i5-6600k (mimochodem 4 hry v ceně) a k němu jsem vybral tuto desku. S instalací jsem neměl žádný problém, giga byte beru jako kvalitu.
Jedinné co bych vytknul je patice. I při sebemenší nešikovnosti se ohýbají piny. Ale toto je asi problém všech desek s intel čipsety.

Ověřený zákazník ALEXA

Přidáno: 15. září 2015

(Upraveno 17. září 2015)

Zakoupeno v ALEXA

• DDR4
  • Snadné přetaktování
  • 2 PCI-E linky
  • Nová architektura

Za tu cenu plně dostačující pro i5-6600k a mírné OC.

nebojjiri

nebojjiri

Přidáno: 2. září 2015

• Teplota úplně v pohodě
  • M.2 a další moderní konektory
  • starší VGA konektor
  • 3 roky záruky
  • asi nic

Desku jsem vybíral s ohledem na co nejlepší poměr cena a výkon. Přičemž jsem si dal strop 3500Kč.
Žádnou lepší jsem nenašel a navíc to není první deska od tohoto výrobce, takže opět spokojený.

Tomas Halek

Tomas Halek

Přidáno: 30. srpna 2015

• Porty 10x USB + 1x USB 3.1 a M.2
  • Speciální napájecí konektor pro vodní chlazení
  • Deska se neprohýbá, solidní zpracování
  • Svižný BIOS, dual BIOS
  • Má USB 3.1, ale rychlost 3.0

Po dlouhém zvažování jsem nakonec vybral tuto gigabytku a zatím spokojenost. Respektive za něco málo přes 3000Kč hodně velká spokojenost. i7-6700k chlazený Neptonem 120XL, je pořádná řacha. Zatím jsem nezkoušel, kde pojede stabilně, protože 4.2GHz s Turbem stačí úplně na vše co potřebuji.
Co oceňuji jsou dva konektory na napájení chladiče procesoru, k vodníku nutnost a ještě bych vyzvednul vzhled, který neurazí. Mimochodem žluté podsvícení pěkně ladí. USB3.1 stačí konektor, rychlost zatím není jak využít.

Tomas Hotl

• vizuálně neošizená deska
  • kvalitní zvukovka
  • USB 3.1 konektor a M.2
  • Na W10 nejede čtečka karet, ale to není chybou desky

V zásadě až na již zmiňovanou čtečku karet ze starého počítače, jsem s instalací neměl žádný problém. Nutno uznat, že vývoj jde mílovými kroky kupředu. S deskou jsem zakoupil ještě procesor i5-6600K a paměti DDR4 Kingston 8GB, oproti starému pc je sestava znatelně rychlejší a hlavně o hodně tižší.

KHlidka

KHlidka

Přidáno: 26. srpna 2015

• Přijatelná cena
  • Vizuálně kvalitně provedená deska
  • USB 3.1 konektor
  • M.2 konektor
  • Přehledný BIOS
  • Zatím jsem na nic nepřišel

Koupeno spolu s procesorem skylake i5-6600K. Po necelém týdnu provozu mohu jen a pouze doporučit. Dostatečně výkonné, navíc u procesoru je super balíček her a u desky možnost vyhrát hrdinu do Heroes of the Storm.
Z věcí, které se mi hodně líbí bych rád zmínil, moc pěkný vzhled desky, včetně sladěného podsvícení.