MSI 970 GAMING

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• dobrá cena
  • , zakoupeno v ALFA.cz

Několikrát zamrzl BIOS, po update už je všechno OK

• , zakoupeno v Alza.cz

BYL TO DÁREK

Produkt nemá žádné parametry.

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• dobrá cena

• BIOS
    • funkce
    • přetaktování
    • nevím

Zatím maximáně spokojený,tak snad to vydrží.Konečně jde BIOS ovládat myší :)

• Všechno.

Těšil jsem se na tuto desku jak malej kluk a ejhle. Před tím jsem měl GIGABYTE a paráda ale tohle!!!!???FUJ FUJ FUJ FUJ FUJ FUJ FUJ.Od první chvíle problémy. Instalace ovladačů a dalších nesmyslů katasrofa, neskutečná doba.Po spuštění jsem zjistil že při jakékoliv operaci je PC jak šnek a to i při hraní her. Po spuštění nesmyslu OC GENIE kdy deska vše vyhnala na max se toto vůbec nezměnilo. Přetaktováním všeho na max jsem se dočkal akorát toho že se vše hřálo a počítač se začal vypínat. Naskočila modrá obrazovka s nějakýma anglickýma hovadinama a bylo po ptákách. Tohle se mi nikdy s deskou od GIGABYTU nestalo. MSI? DĚKUJI UŽ NIKDY!!!!!!

• , zakoupeno v ALFA.cz

Několikrát zamrzl BIOS, po update už je všechno OK

• , zakoupeno v Alza.cz

BYL TO DÁREK

• MSI
    • AM3+
    • frekvence DDR3
    • Audio podle mě k ničemu

Tato deska mi po třech měsících shořela z neznámého důvodu a vzala sebou ramky a procesor. Tímto u mě MSI spadlo na dolní příčku, moje první zkušenost a zrovna MSI.

• rychlost,

nemám jiné zkušenosti,nemůžu zatím hodnotit

• , zakoupeno v kak.cz

• Až 32 GB Ram DDR3 2133 Mzh, 6x USB 2.0 2x USD 3.0, má skvělý bios

Tato základní deska je perfektní. Sám doma jí mám a funguje dobře jak má. Vybral jsem si jí proto abych mohl sestavit nový herní PC na hry atd... Jinak ostatním bych to samozřejmě doporučil až na to jestli budou dávat do sebe procesory od Intelu či AMD. Po příští nákupu na kak.cz si na nic nebudu dávat pozor protože je tu vše funkční jak má skoro vždy být.

• Co dodat... MSI
    • Zatím nic

MSI nemá chybu

• , zakoupeno v CZC.cz

• Vhodnost a kvalita desky se dá naštěstí poznat ihned. Nemám odzkoušený modul OCGenie, protože mám procesor se zamknutým násobičem. Vyhovuje mé potřebě
    • Rychlost dodávky: ve středu večer jsem objednal, v pátek v poledne jsem obdržel.
    • MSI desku jsem koupil kvůli modulu OC Genie a dobrému chlazení
    • Nevím o ničem - pokud v instalaci uvádím složité, tak je to jen proto, že instalace desky není žádná rychlovka, to je prakticky přestavba (:-D

CZC CZ je dodavatel s velkým D, Vaše služby jsem použil vícekrát a jako stálý zákazník nejsem jen proto, že bohužel musím vyhledávat nejnižší ceny.