MSI B350M MORTAR ARCTIC

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• malá
    • 4x DDR4
    • bílá (pokud budu v budoucnu měnit skříň, tak za bílou s průhlednou bočnicí aby šla k nábytku)
    • funkční LAN bez instalace ovladačů (nemám opt. mechaniku, ovladače jsem stahoval ze stránek MSI

Mám zatím krátce, ale zatím bez problému. Požadavek na koupi byl mATX, B350 chipset a podpora 3000MHz RAM. Jediný problém byl se zvukovou kartou a int. grafikou. Bylo třeba nainstalovat ovladače ze stránek AMD

• , zakoupeno v Digiboss

• LEDky na debug
    • působí kvalitně
    • microATX
    • nemá 2x BIOS

Původně jsem zamýšlel rovnou miniITX, ale nakonec jsem došel k tomu, že je to moc komplikací a raději zůstanu u microATX. Vybral jsem si poměrně náhodně trochu dražší B350 desku a dobře jsem udělal, protože některé levnější nepodporují RAM nad 2667 MHz.

Jedno z mých kritérií bylo, že to má mít čtyři sloty na RAM, pokud se někdy v budoucnu rozhodnu vylepšit na 32GB. To ale splňují skoro všechny desky krom těch levnějších.

Jedna z věcí, kterou jsem při výběru nezohlednil, je dvojitý BIOS. Jelikož občas vychází update BIOSu a pokud se nepodaří provést update správně, je to práce pro servisní techniky, dvojitý BIOS by se hodil a některé konkurenční výrobky jej mají.

Také jsem si podle konektorů myslel, že to má 5.1 audio přes 3.5mm jack, moje chyba, že jsem si to neověřil.

Produkt nemá žádné parametry.

Herní základní desky MSI Arsenal GAMING byly vyvinuty pro pořádné bitvy, a proto nesou pancéřování, kvalitní součástky Military Class 5 a důležité herní funkce. Chipset: AMD® B350 Chipset Rozměrový formát: Micro-ATX Form Factor (24.3 cm x 24.3 cm) Podpora pro procesory: AMD® RYZEN series processors and 7th Gen A-series/ Athlon™ ...

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• malá
    • 4x DDR4