MSI FM2-A75MA-E35

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v DIGIspot

• Vse je super

-odesel my pc tak jsem potreboval opravit a notebook se neda tak dobre upgrejdovat jako stolni tak jsem si nasel na www.hal3000.cz limitovanou edici minecraft a ma ho i kamos a tomu to rychle jede.
    -zatim nemam skusenost ale kdyz jsem byl u kamose tak u nej tak to mam.
    -URCITE DOPORUCUJI!! za tu cenu to stoji hlavne s CPU AMD FM2 5800K

• levna ,dostatek portu
    • zatím nevym

použyvam jenom týden zatím nic

• , zakoupeno v Alza.cz

• Všechny moderní prvky, hledal jsem ji podle vlaastností potřebných prvků, jako je USB 3, SATA 3, PCIE.

Výborná deska pro současný počítač v domácnosti.

Produkt nemá žádné parametry.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Schopná dobrá deska za výbornou cenu
    • paměti ram my z 1600MHZ vyhodila jen jako 1333MHZ

Za ty peníze dost dobrá

• , zakoupeno v DIGIspot

• Vse je super

-zatim nemam skusenost ale kdyz jsem byl u kamose tak u nej tak to mam.
    -URCITE DOPORUCUJI!! za tu cenu to stoji hlavne s CPU AMD FM2 5800K

• Je v hal3000.
    • Je levna.
    • Je amd.
    • Je hehce zapojitelna i pro zacatecniky.
    • Je pro stredne herni pc sestavy.
    • Nejsou tan stary sata pasky

je velmi levna a pouzitelna

• levna ,dostatek portu
    • zatím nevym

použyvam jenom týden zatím nic

• , zakoupeno v Alza.cz

Výborná deska pro současný počítač v domácnosti.

• su prajisng grl

su prajisng grl

• , zakoupeno v CZC.cz

• Prehledny UEFI Bios
    • Taktovaci software, doplnkovy software
    • 2 sloty na ram, ale to je u vsech mATX desek problem

Skvela volba pro stavbu HTPC a vyladene doplnky. Military class. Moznosti OC. Jednoduchost nastaveni.

• Podpora FM2 CPU
    • Příznivá cena
    • Problémy po režimu spánku
    • Starší čipset A75

Chtěl jsem postavit univerzální PC, které by zastoupilo roli HTPC a domácího serveru. Vše běželo dle představ, ale pak jsem narazil na zásadní problém. IR receiver po probuzení z režimu spánku nefungoval a musel jsem ho vždy přeinstalovat nebo restartovat počítač. Nepomohl ani nejnovější BIOS. Desku jsem po méně jak 14 dnech používání bez udání důvodu vrátil a pořídil Gigabyte F2A85XM-HD3, která naštěstí tímto problémem už netrpí. Neříkám, že se jedná o špatnou desku, ale raději si dejte pozor, pokud budete osazovat i další periferie.